parallax background
 

TRACK Days - volné jízdy


Otevíráme registrace na volné jízdy na našem rally okruhu!


Na jízdy se můžete přihlásit s jakýmkoliv osobním vozidlem (sportovní i sériové). Příjezd na akci je možný pouze po předchozí registraci. Ve vozidle je povinné mít na hlavě nasazenou ochrannou přilbu.

Pro registraci a více informací napište email na denisa@adventure-land.cz . Do emailu napište Vaše jméno a příjmení, telefon, vozidlo, termín, na který chcete dorazit a poznámku rally volné jízdy.
Systém volných jízd a harmonogram akce:
  • 9:30 otevření areálu
  • 9:30-10:00 dokončení registrace na místě
  • 10:00 rozprava (bezpečnost, rozdělení do skupin, organizační pokyny)
  • 10:30-15:00 volné jízdy


Pro aktuality týkající se volných jízd, sledujte naši Facebookovou stránku
https://www.facebook.com/adventurelandbela/

Volná ježdění pořádáme buďto takto přímo my pod naší značkou, nebo si náš areál pronajímají produkční agentury, které s tímto typem akcí mají bohaté zkušenosti. Jedná se o volné podniky rallyového charakteru, kdy se na trati může vystřídat až třicet vozů. Záleží na organizaci a délce jednotlivých jízd. Pro tyto akce nabízíme také širokou paletu služeb. Od zajištění traťových komisařů, zdravotníka se sanitkou, elektriky, toalet, až třeba po catering.

Zde je popis našich okruhů:


Malý Asfaltový / Rally okruh 1,3km
Krátký Asfaltový / Rally okruh 1350m - 5 – 7m široký, obousměrný afasfaltový okruh s převýšením 24m. Možnost kombinace s velkým okruhem . Při využívání tohoto okruhu nedochází k omezení provozu zbytku areálu a příjezdových komunikací.

Velký Rally Asfaltový Rally okruh 1,8km - 5 – 7m široký, obousměrný afasfaltový okruh s převýšením 23m. Oba okruhy lze kombinovat a modifikovat až do délky 2550m.

Kontaktujte nás pro individuální nabídku.